Ehitusalane kirjandus

Kirjandusega saab tutvuda ja osta Ehituskeskusest, tellimusi võib saata ka meiliga.

Kinnisvaraõiguse ABC

  • Kirjastaja: Kinnisvarakool OÜ
  • Autor: Evi Hindpere
  • Ilmumisaasta: 2018
  • Keel: eesti
  • Lehekülgi: 328

Käsiraamat „Kinnisvaraõiguse ABC“ on 2013. aastal välja antud samanimelise raamatu parandatud ja täiendatud trükk. Käsiraamat käsitleb peamisi olulisi õigusakte, mida kinnisvaravaldkonnas tegutsevad inimesed järgima peavad.

Käsiraamat on mõeldud eelkõige kinnisvaramaakleritele ja teistele kinnisvaraspetsialistidele, aga ka kinnisvara omanikele, ostjatele ja müüjatele. Kindlasti ei ole käsiraamat mõeldud juristidele, kelle jaoks käsitlused võivad jääda pinnapealseks, sest teemasid on puudutatud üldisemal tasemel. Kõrvale on jäänud protsesside sügavam lahkamine ja õigusaktide keerdkäikudesse laskumine.

Loodetavasti annab koostatud materjal siiski piisaval hulgal mõtteid, et juhatada asjast huvitatutele kätte suund, kust leida vajadusel täiendavat informatsiooni.

Käsiraamatu koostaja on võtnud endale julguse keeruliste juriidiliste tekstide parema mõistmise nimel seaduse teksti veidi lihtsustada ja käsiraamatu spetsiifikat arvestades ka kärpida. Samas on tekstis toodud viited konkreetsetele õigusaktidele, mis annab igaühele võimaluse huvipakkuvat infot akti terviktekstist välja lugeda.

Tegemist on juriidilise käsiraamatuga. Seepärast on selle ülesehitamisel käsitletud igat kinnisvaravaldkonda puudutavat õigusakti eraldi. Seega on soovitatav tervikpildi saamiseks lugeda esialgu läbi kogu käsiraamat, et tulevikus oleks juba lihtsam käsitleda konkreetset temaatikat

 

Hind: 17,00 
Kogus: