Pildigalerii

Ehitusnäituse fotod

Ehitusnäituse pildigaleriis näete erinevaid võimalusi oma toodete ja teenuste tutvustamiseks aastaringsel püsinäitusel.

Vaata galeriid

Näitus projekteerimise ajaloost

16.06-25.09.2016 oli Arhitektuurimuuseumis väljapanek  “Maailma loomine. Näitus projekteerimise ajaloost”. Näituse kuraatoriks oli arhitekt Kalle Komissarov. Näitusele oli välja pandud ka ETF kartoteek, mis on üheks osaks 90-ndate aastate projekteerimise ajaloost.

Vaata galeriid

Fotod seminaridest

Allpool mõned fotod  Ehituskeskuses toimunud seminaridest ja seminariruumidest. Sõltuvalt üritusest  tellime oma catering partneritelt kohvipausi, pidulikuma suupistelaua või sooja lõuna. Väiksema seltskonna mahutame kuni 50 või 100-kohalitesse voldiksaalidesse. Eriti suurele seltskonnale sobib max 250-kohaline konverentsisaal.

Vaata galeriid

19.05.2016 Restaureerimise seminar Viljandimaal

2016.a. seminaride kevadhooaeg lõppes restaureerimisseminariga, mis seekord toimus Vana-Võidu Kutseõppekeskuses. Peale ettekandeid toimunud ringkäigul tutvuti restaureerimisõppe praktilise poolega. Hilkka Hiiop tegi põhjaliku ülevaate Vana-Võidu mõisa peahoones, kus vaadeldi restaureerimistööde käigus leitud maalinguid. Seminar lõppes ringkäiguga Viljandis, kus tutvuti kohaliku puitarhitektuuriga ning imetleti mitmete hoonete kaunilt restaureeritud välisuksi.

Vaata galeriid

Muinsuskaitse seminar 18.05.2017 Roosna-Alliku ja Purdi mõisas

2017.a. seminaride kevadhooaeg lõppes tavapäraselt Eesti mõisate külastusega. Ettekanded ja ringkäik toimusid Järvamaal Roosna-Alliku mõisas. Peale seda tutvuti põhjalikult Purdi mõisaga, kus ehitustööd on täies hoos. Oli põnev näha leitud laemaalinguid ning algupäraseid ehitusdetaile. Seminar lõppes Anna kirikus, kus oli töös põrandate kapitaalremont.

Vaata galeriid