Ehitusalane kirjandus

Kirjandusega saab tutvuda ja osta Ehituskeskusest, tellimusi võib saata ka meiliga.
103615-et-1

RT 103615-et Tervislik hoone. Ülesanded etappide kaupa

  • Kirjastaja: ET Infokeskuse AS
  • Ilmumisaasta: 2024
  • Keel: eesti
  • Lehekülgi: 15

Selles RT-kaardis on esitatud Hanke juhtimise ja hoonestamise ülesandeloendi HJR18 (RT 10-11284) järgi Tervislik hoone -hanke seisukohast
olulisemad ülesanded uusehitusele ja renoveerimisele. See RT-kaart täiendab juhendeid RT 103612 Tervislik hoone. uusehitus, tellija juhend ja RT 103613 Tervislik hoone, renoveerimine, tellija juhend. Käesolevas juhendis on antud Tervislik hoone -ülesandeid uusehituse ning renoveerimise etappide kaupa, mille abil ohjatakse eesmärgikohase sisekliima saavutamist hanke kavandamise etapist kuni garantiiajani, olenemata hanke teostusviisist. Selles RT-juhendis esitatud ülesanded põhinevad dokumendil Hankkeen johtamisen ja rakennuttamisen tehtäväluettelo (Hanke juhtimise ja hoonestamise ülesandeloend) HJR18 (RT 10-11284)

ÜLESANDED ETAPPIDE KAUPA -DOKUMENDI OTSTARVE JA KASUTAMINE
Selles RT-kaardis on esitatud Tervislik hoone -hanke seisukohast HJR18 järgi olulisemad juhtimis- ja ehitusülesanded uusehitusele ja renoveerimisele. Loetletud ülesannete abil ohjatakse eesmärgikohase sisekliima saavutamisthanke kavandamise etapist kuni garantiiajani, olenemata hanke teostusviisist.
Ehitushanke algataja (ehitustellija) seadusandlusest tulenevad kohustused on esile tõstetud ülesande juures märkusega seadusjärgne. Renoveerimisel tuleb tähele panna lisaks muudele etapi ülesannetele remondihankega seotud K tähega märgistatud ülesandeid.

Juhendi PDF-versiooni viimast veergu Märkused saab igaüks käsitsi täiendada.

Hind: 30,00 
Puhasta