10-aastane ETF Net veebikartoteek uuenes

 

ETF-Net ehitusalane veebikartoteek avati aprillis 2010, et anda suurem kasutusmugavus alates 1993. a. paberkandjal ilmunud ETF kartoteegile. Uus versioon võimaldab veel lihtsamalt tutvuda kartoteegi ülesehituse ja sisuga ning enam pole selleks vaja registreerumist ega demotunnuseid.

ETF-Net veebiaadress on etfnet.ehituskeskus.ee ning sisu loetelu, lisainfo ja liitumise hinnakirja leiate Ehituskeskuse veebi vahelehelt https://ehituskeskus.ee/etf-net-veebikartoteek/

Uudisena on lisandunud varasemate aastate venekeelsed Ratu-kaardid, lehekülje paremas veerus on jooksvalt näha värskemate ETF ja RT juhendite nimekirjad ning paljude juhendite puhul kuvatakse paremas veerus ka teised teemaga seotud kaardid.
Igal kaardil on väikses formaadis eelvaade lehekülgede kaupa, kuid nende sisu saavad pdf-formaadis alla laadida vaid sisseloginud ehk litsentsiga kasutajad. Kui tegemist pole esmakordselt koostatud juhendiga, on võimalik vaadata ka selle eelmisi versioone.
Kõik kehtetud ja asendatud juhendid on leitavad arhiivist. Sisseloginud kasutajad näevad enda poolt viimati vaadatud juhendeid. Otsingumootor konkreetsete juhendite leidiseks pealkirja, kaardi numbri või otsingusõna abil töötab ühtmoodi kõikidele kasutajatele.

Seniste kasutajate jaoks midagi ei muutu, uuenenud ETF-Net kartoteeki saab siseneda endiste kasutustunnustega ning esialgselt jäävad paralleelselt kasutusse nii uus kui ka vanem versioon. Uuenenud ETF-Net kartoteek töötab järgmiste veebilehitsejatega: Chrome, Firefox, Safari, Edge.