Ehituskeskus kolib septembri lõpus

ET Infokeskuse AS ja ettevõttega seotud Ehituskeskus kolib septembri keskel uude asukohta, milleks on Pärnu mnt ja Tammsaare tee vahetus läheduses asuvad Järve Tornid aadressil Järve 2, Tallinn. Uue koha valikul mängisid rolli ka läbiviidud kliendiküsitluse tulemused, et Ehituskeskuse uus asukoht võiks südalinnast olla veidi kaugemal.

ET Infokeskuse AS alustas oma tegevust 28 aastat tagasi Rävala pst 8 suures büroohoones, mis kandis siis ”projekteerijate maja” nime. Paar aastat hiljem loodud Ehituskeskus alustas aastaringse ehitusnäitusega tegevust Viru hotelli keldrikorrusel. Seal korraldasime ka esimesed koolitusseminarid ning mõni aasta hiljem vajasime suuremat ehitusnäituse pinda ning avaramaid koolitusruume.

Sajandivahetusel kolis Ehituskeskus Viru hotelli keldrist püsinäituse ja kirjanduse müügiga Rävala pst 8 hoonesse, kus tegutseme siiani. Viimastel aastatel levinud info selle hoone lammutamisest lähiaastatel on andnud olulise signaali asukoha vahetuseks. Meie poolt valitud uued bürooruumid on kaasaegsed ning võimaldavad ka edaspidi jätkata kõikide praeguste ja tulevaste klientide jaoks olulise ehitusalase info keskusena. Korraldame veebiseminare ja väiksemaid koolitusi, pakume veebiteenuseid, kirjastame ja müüme ehitusalaseid raamatuid, vahendame infot ehitustoodetest. Ka uues asukohas on kliendid oodatud tutvuma kirjandusega kohapeal või küsima muud ehitusalast infot. Suuremaid koolitusi korraldame väljaspool bürood. Ehitusnäitusega praegusel kujul ei jätkata ning see on avatud Rävala pst. 8 kuni 24. septembrini.

Ehituskeskus on avatud kogu suve ning kuni kolimiseni septembri lõpus (27.-28.09) jätkame ehitusalase info keskusena ja koolitustega Rävala puiesteel. Uues asukohas oleme klientidele avatud alates 4. oktoobrist. Kirjanduse e-pood töötab püsivalt ning küsimusi võib saata ka e-postiga.

Järve Tornid on projekteeritud arhitekt Martin Aunini poolt, arendaja on TTP AS.

ASUKOHA INFO:

Meie uue büroo asukoht on Järve Tornid, aadressil Järve 2, Torn 1, 2. korrus.

Torn 1 asub raudtee poolses küljes, peasissepääs on samuti raudtee poolt.
Telefoninumbrid on endised:  6604 555 ja 6604 535

Oleme avatud E-R  9.00 – 17.00

Ühistransport: Kohale saab bussidega nr 5, 18, 36 ja 45.  Järve rongipeatus ca 100 m kaugusel

Autoga tulles saab parkida Järve tn või Laine tn või jätta teisele poole raudteed.  Parkimine tänavatel on tasuta. Parkimiskellaga kuni 30 min Circle K bensiinijaamas (Pärnu mnt ääres). Pikemaks peatumiseks saab kasutada suures parklas meie ettevõtte parkimiskohti (tasuta).