Ehituskeskus kolib septembri lõpus

ET Infokeskuse AS ja ettevõttega seotud Ehituskeskus kolib septembri keskel uude asukohta, milleks on Pärnu mnt ja Tammsaare tee vahetus läheduses asuvad Järve Tornid aadressil Järve 2, Tallinn. Uue koha valikul mängisid rolli ka läbiviidud kliendiküsitluse tulemused, et Ehituskeskuse uus asukoht võiks südalinnast olla veidi kaugemal.

ET Infokeskuse AS alustas oma tegevust 28 aastat tagasi Rävala pst 8 suures büroohoones, mis kandis siis ”projekteerijate maja” nime. Paar aastat hiljem loodud Ehituskeskus alustas aastaringse ehitusnäitusega tegevust Viru hotelli keldrikorrusel. Seal korraldasime ka esimesed koolitusseminarid ning mõni aasta hiljem vajasime suuremat ehitusnäituse pinda ning avaramaid koolitusruume.

Sajandivahetusel kolis Ehituskeskus Viru hotelli keldrist püsinäituse ja kirjanduse müügiga Rävala pst 8 hoonesse, kus tegutseme siiani. Viimastel aastatel levinud info selle hoone lammutamisest lähiaastatel on andnud olulise signaali asukoha vahetuseks. Meie poolt valitud uued bürooruumid on kaasaegsed ning võimaldavad ka edaspidi jätkata kõikide praeguste ja tulevaste klientide jaoks olulise ehitusalase info keskusena. Korraldame veebiseminare ja väiksemaid koolitusi, pakume veebiteenuseid, kirjastame ja müüme ehitusalaseid raamatuid, vahendame infot ehitustoodetest. Ka uues asukohas on kliendid oodatud tutvuma kirjandusega kohapeal või küsima muud ehitusalast infot. Suuremaid koolitusi korraldame väljaspool bürood. Ehitusnäitusega praegusel kujul ei jätkata ning see on avatud Rävala pst. 8 kuni 31. augustini.

Ehituskeskus on avatud kogu suve ning kuni kolimiseni septembri lõpus jätkame ehitusalase info keskusena ja koolitustega Rävala puiesteel.

Järve Tornid on projekteeritud arhitekt Martin Aunini poolt, arendaja on TTP AS.