Ehituskeskuse kevadkokkuvõte

Ehituskeskuses toimus kevadperioodil 14 veebiseminari enam kui 700 osavõtjaga.
Osa seminarikavadest hinnati EEL poolt täiendõppepunktidega ning neid kogunes 25,3. Lisaks tasulistele seminaridele betoonkonstruktsioonide, niiskusturvalisuse, soojustamise, tuleohutuse jm teemadel toimus 6 tootepõhist koolitust kaubamärkidelt BAUROC (eraldi ehitajatele ja projekteerijatele), Saint-Gobain, Geberit ja Pilkington. 3 koolitust toimus uuenenud ETF-Net kartoteegi praktilisest kasutamisest.

Kõige rahvarohkem koolitus toimus aprillis ehituse ühtsest klassifitseerimisest, millel oli 165 osavõtjat. Selle teemaliste koolitustega kitsamatele sihtgruppidele jätkame septembris, sest koos TalTech-i ja TTK-ga oleme seotud CCI ja ehituse ühtse klassifitseerimissüsteemi jätkuprojektiga.

Ehituskeskus oli igapäevaselt avatud ning jätkas tavapäraselt klientide ehitusalast nõustamist nii tootepõhiselt kui ka tehnilistes küsimustes.

Kevadel alustasime tõlketöödega uue madalsüsinikehituse raamatu kirjastamiseks. CO2 ja madalsüsinikehituse teema on muutumas üha aktuaalsemaks ning ET Infokeskus osaleb Digitaalehituse klastri juurde loodud CO2-töörühmas. Teema on põnev ning sügisel ilmuv ja soome keelest tõlgitud Madalsüsinikehituse raamat aitab kaasa vastava terminoloogia korrastamisele ning selle teema selgemale käsitlusele eelkõige hooneehituses.

Juunis korraldame I poolaasta viimased veebiseminarid, kõigi tulevaste ja toimunud koolituste info leiate Ehituskeskuse veebist. 24. augustil toimub Ehituskeskuses koos Kukkumiskaitse OÜ-ga kohapealsete kuulajatega seminar ”Ehitustööde ajal ohutuse tagamine kõrgusest kukkumise vältimiseks -Praktiline töötuba”. Seda seminari oleme mitu korda edasi lükanud ning kui olukord piirangute osas leeveneb, saame senistele registreerunutele lisada veel osaleda soovijaid.
Septembri keskel kolib Ehituskeskus uutesse Järve Tornid bürooruumidesse aadressil Järve 2, Tallinn. Seniks jätkame Rävala puiesteel tavapäraste tegevustega.

Ehituskeskus on avatud kogu suve E-R 9-16. Kõiki tehnilisi küsimusi ja kirjanduse tellimusi võib saata ka meili teel etinfo@ehituskeskus.ee  või ehituskeskus@ehituskeskus.ee. Kirjanduse e-pood töötab 24/7 ning saadame kauba hiljemalt järgmisel tööpäeval sobivasse pakiautomaati.