Ehituskeskuse mai kokkuvõte 2020

Mais kuni eriolukorra lõpuni töötasime lühendatud tööpäevadega. Alates 18. maist oli Ehituskeskus taas avatud argipäeviti 9-17.

Mais lõpetasime Ehituskeskuse veebiseminaride stuudio sisustamise. Selle juures oli meile suureks abiks Knauf Tallinn UÜ, kes paigaldas stuudiosse Knauf akustilised Cleaneo UP laepaneelid, mis summutasid ruumis leviva segava kaja.

Mai teisel poolel ilmus ET Infokeskuse poolt tõlgitud ja kirjastatud raamat „EHITUSTÖÖDE KULUD 2020. Tööjõukulud ja tootlus – uusehitus“, mis on abiks ehitusobjekti ajagraafikute ja ehitustööde kavandamiseks.

Teemad mille puhul kliendid Ehituskeskuse poole info saamiseks pöördusid:
Lubatud hälbed ühiskondlike hoonetes trepiastmete kõrgusele; 90-ndate aastate keraamiliste kivikatuse paigaldamise juhend (ekspertiis renoveeritavale eramule); juhend tänavkivide projekteerimiseks ja paigalduseks; kihtplastikust soojapidavad plaadid fassaadis avade täideteks; juhend maa sisse ja vette paigaldavatest plasttorudest; juhend eramu vundamendi projekterimiseks ja selle liitumine välisseintega; müüride ja tugiseinte projekteerimise juhend, sobivad tooted rõdude renoveerimiseks; nõuded välistemperatuurile termokaameraga mõõtmiste sooritamiseks hoone välispiirdele; korstna renoveerimine; parketi paigaldustehnoloogia; vannitubade renoveerimine KÜ-s ja selleks sobivad materjalid

4.06.2020 VEEBISEMINAR – Monteeritavatest r/b elementidest ehitatavate hoonete ehitustehnoloogiast