ET Infokeskus ja Ehituskeskus uues asukohas

ET Infokeskuse AS ja ettevõttega seotud Eesti Ehituskeskus asub alates 1. oktoobrist 2021 uues asukohas, milleks on Pärnu mnt ja Tammsaare tee vahetus läheduses asuvad Järve Tornid, Järve tn 2, Tallinn.

TÄPNE ASUKOHA INFO: Järve Tornid, aadressil Järve tn 2, Torn 1, 2. korrus.
Torn 1 asub raudtee poolses küljes, peasissepääs on samuti raudtee poolt.
Telefoninumbrid on endised:  6604 555 ja 6604 535
Oleme avatud E-R  9.00 – 17.00

Ühistransport: Kohale saab bussidega nr 5, 18, 36 ja 45.  Kesklinna poolt sõites on Järve bussipeatus kohe tornide kõrval. Järve rongipeatus on ca 100 m kaugusel.

Parkimine: Autoga tulles saab parkida Järve tn või Laine tn (paralleelne Pärnu mnt-ga) või jätta teisele poole raudteed (Alajaama tn).  Parkimine tänavatel on tasuta. Parkimiskellaga kuni 30 min Circle K bensiinijaamas (Pärnu mnt ääres). Pikemaks peatumiseks saab kasutada suures parklas meie ettevõtte parkimiskohti, mis asuvad raudtee äärses parklas. Helistage 6604555, kui olete tõkkepuu ees..

Lisainfo: Oleme külastajatele juba avatud, kuigi oktoobri lõpuni osa sisustustöödest veel jätkub. Esialgu alustame veebiseminaridega, edaspidi toimuvad väiksemad koolitused ja hübriidseminarid meie uutes ruumides. Suuremad koolitused kohalolevate kuulajatega korraldame väljaspool Järve tn bürood. Kirjandust saab  e-poest tellida 24/7 või saata tellimused meili teel ehituskeskus@ehituskeskus.ee

Aasta lõpuni jätkuvad Tornis 1 arendajapoolsed sisetööd fuajees ja teistes valmivates büroodes, mistõttu on tolmu pisut rohkem. Kuigi uue büroo pidulik avamine jääb novembrisse, ütleme  juba praegu – Tere tulemast Järve tn 2!

Vt  Järve tn 2 autoga juurdepääsu skeem