ETF-Net teenuse majutus kolis Eestisse

Kevadel andsime senistele ETF-Net klientidele teada, et veebikartoteegi sisu ootavad sügisel ees muudatused. Seni Soome serverites majutatud kartoteek kolib koos kliendibaasiga Eestisse ning sellega seoses kaob ligipääs soomekeelsetele RT-juhenditele. Eestikeelsed RT-juhendid ja RYL-id ning eesti- ja venekeelsed Ratu-kaardid jäävad alles. Paljudel meie klientidel puudus seni vajadus soomekeelse info kasutuseks, aga kellel see vajadus on ka edaspidi, saavad liituda soome RT-veebiteenusega (soomlaste tavahinnast soodsamalt) või osta üksikuid juhendeid pdf-versioonis nende veebikeskkonnast.

ETF-Net toomine Eestisse on olud ammune plaan, et parandada teenuse kasutuskindlust, luua uusi teenuseid ning valmistada ette tehniline platvorm lähiaastatel uuenevate RYL-käsiraamatute veebikasutuseks.

Majutuse ületoomisega seoses peavad kõik senised ETF Net kliendid uuendama oma paroole. Kasutajanimed jäävad samaks ning rühmalitsentside puhul kehtib senine rühma kasutajanimi.

Teenuse kasutamiseks registreeruti kuni 29.11 ajutiselt aadressilt https://uusetfnet.ehituskeskus.ee/ .

Alates 30.11 toimib senine kartoteegi koduleht: https://etfnet.ehituskeskus.ee/

Valida lehe paremast nurgast  – Logi sisse ja edasi klikkida – Unustasid parooli

Kirjutage oma senine kasutajanimi ja kartoteegi peakasutaja e-postile saadetakse uus parool (parool kopeerida sisselogimisel vajalikule väljale).
Tunnused hakkavad tööle samal päeva kohe peale nende saatmist. Peale registreerumist saab soovi korral muuta parooli kergemini meeldejäävaks. Õpetuse leiate kartoteegi Kasutusjuhendist või klikkige peale sisselogimist paremal oma andmetele.

Alates 1.12.2023 jääbki kasutuseks ainult uus versioon uuendatud kasutustunnustega ning senise aadressiga: https://etfnet.ehituskeskus.ee/

12. detsembril korraldame ka ETF-Net praktilise kasutuskoolituse, kuigi tavapärases kasutuses suuri muudatusi ei tule.

Lisainfo ja klienditugi: etinfo@ehituskeskus.ee, tel 660 4535 või ehituskeskus@ehituskeskus.ee ja tel 660 4555.